Marco Restaurant Poprad

Marco Restaurant (Poprad)

Marco Restaurant v Poprade, ponúka špeciality slovenskej ale i talianskej kuchyne. K chutnému jedlu Vám poradíme nápoj z našej nápojovej ponuky. Dobre načapované pivko poteší za obedom nejedného chlapa, na svoje si prídu aj priaznivci kvalitných slovenských i českých vín z našej vinotéky. Pre detičky máme v našej reštaurácii vždy pripravené detské stoličky a šéfkuchár im na tanirik naservíruje extra porciu pre mlsné jazýčky.

Rodinné oslavy u Marca

Reštaurácia Vám ponúka možnosť organizovať rodinné oslavy a stretnutia, krstiny, narodeniny, promócie, jubileá, oslavy výročí, stretnutia po rokoch a iných. Reštaurácia v srdci Popradu ma ideálnu pozíciu a dostupnosť. Pre menšie stretnutia je pripravený salónik a v lete terasa na čerstvom vzduchu. Všetky špeciality sú pripravené na grile s lávovými kameňmi, čo im zaručuje lahodnú a plnú chuť, to všetko s ohľadom na Vaše zdravie. Výber jedál si dopredu dohodnite s personálom reštaurácie a vyberte si z širokej ponuky jedál a nápojov. Prineste si vaše fotky na DVD alebo CD a dotvorte oslavám, či stretnutiam atmosféru ich prehrávaním na DVD prehrávači s LCD televízorom. Kapacita pre konanie osláv je okolo 70 ľudí.

Firemné akcie a stretnutia, teambuilding

Reštaurácia Marco restaurant je svojou polohou vhodná na pracovné i business stretnutia pod Vysokými Tatrami. Reštaurácia na hlavnom ťahu Žilina – Košice Vás rada pohostí obedom ale aj ľahkou večerou. Všetko pripravované na grile s lávovými kameňmi. V obedných či neskorých hodinách je k dispozícii salónik, miestnosť s s DVD a LCD televízorom, alebo miestnosť vhodná pre nainštalovanie projektora. Samozrejmosťou je WiFi, reprezentatívna obsluha kvalitné jedlá a nápoje. Marco restaurant prijíma platby v hotovosti, bežnými typmi platobných kariet i stravnými kupónmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *