Miesto pre Tatry!

Tatry, povedzme si úprimne, potrebujú oživiť! Návštevníci potrebujú čoraz viac komfortu, čoraz širšie spektrum atrakcií, služby na vysokej úrovni. Na druhej strane treba povedať, že Tatry úplne nespia! Aj tu sa buduje, vznikajú nové miesta vynikajúce pre oddych, rekreáciu i športové a kultúrne vyžitie. My, tvorcovia portálu Tatra, tiež žijeme v Tatrách, pracujeme tu, relaxujeme a zabávame sa. Veľkým problémom Tatier však ani nie je to, že by spali, ale informovanosť obyvateľov i návštevníkov o aktuálnom dianí! V televíznych novinách sa každý den dozvieme čo sa dialo, aké úžasné akcie pripravili hrady, zámky, aké športové udalosti sa konali, ale… kde sa dozvieme čo sa bude diať, čo je na programe dnes, čo bude zajtra?

Ponúkame webové miesto pre Tatry! Miesto pre nás všetkých, ktorí chcú vedieť čo sa tu deje! Miesto pre všetkých, ktorí chcú dať o sebe vedieť!

Spracovali sme atrakcie Západných, Vysokých a Belianskych Tatier, pridružili sme podhorie hlavne kvôli nedostatku kultúrnych a historických miest priamo v horách. Určite sme nespracovali všetko, a neobávame sa ani nedostatku práce v budúcnosti, no pri každej pridanej atrakcii nás teší, že návštevník bude mať väčší výber.

Návštevníci však kombinujú svoj pobyt v Tatrách a návštevu prírodných krás s nevšednými atrakciami komerčného druhu. Ak ste majiteľom zaujímavej atrakcie, prevádzkujete ju, alebo poskytujete gastro či inú službu návštevníkom Tatier a máte záujem dať o sebe vedieť a poskytnúť o sebe návštevníkom Tatier viac informácií, prosím vyplňte a odošlite nám formulár.


Objednávka zverejnenia na portaltatra.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *