Country Šuňava praskala vo švíkoch

20. – 21. augusta 2011 sa za dedinkou Šuňava uskutočnil trinásty ročník dvojdňového rodinného festivalu Country Šuňava Weekend 2011. Festival sa každoročne môže pochváliť dobrou organizáciou a zaujímavým programom nabitým trampskými hviezdami. Ináč tomu nebolo ani tohto roku!

Organizátorka festivalu, Ľuba Jančíková, na otázku čím bol tento ročník výnimočný odpovedala: „Okrem vysokému záujmu zahraničných návštevníkov, hlavne z Česka, Holandska či Nemecka, sme sa tešili zatiaľ najpočetnejšej návštevnosti.“

Portál Tatra sa tiež bol nadýchať atmosféry ďalekého západu. Hlavným esom v rukáve bol Michal Tučný Revival, ktorý rozplakal nie jednú mamičku, a ktorý precíteným spevom oslovil celé spektrum posluchačov. Zavítali tu aj ďalšie amatérske i poloprofesionálne kapelky, ktoré potvrdili, že hudba ide zo srdca.

K organizátorským schopnostiam členov Country clubu len dodáme, že nás, aj pri takejto hojnej účasti, milo prekvapilo bezproblémové parkovanie priamo pri areáli a pripravené atrakcie pre rodiny s deťmi. Popri kŕmení živých koníkov, sa mohli deti a mládež vyšantiť na poníkoch, elektrickom býkovi, štvorkolkách i kolotočoch. Pre starších boli pripravené stánky s bohatou ponukou občerstvenia, presne tak ako to býva vo westernovkách!

Na záver jedno veľké poďakovanie účastníkom, hosťom i partnerom podujatia a o rok dovidenia!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *