PortalTatra na MTB maratóne HORAL

Od 12. – 14. augusta sa v baťovskom mestečku Svit, pod Vysokými Tatrami, konal už 13. ročník MTB maratónu HORAL. PortalTatra na pretekoch nechýbal a Maratón nechýbal na Portáli! 🙂 Za priaznivého počasia sa na štart spolu postavilo takmer 600 pretekárov a pod heslom: “HORAL zážitok zaručený” vyrazili na trať.

“Závod je i velmi dobře organizačně zabezpečený a přitom vyjímečně pohodový. Kvalitní značení, bufety na trase i v cíli, horská služba a zdravotníci pod sjezdy, pořadatelé na nájezdech na silnice i na důležitých odbočkách v terénu, časomíra, osvědčený spíkr i rozhodčí ze Slovenského poháru XCO, hudební skupiny, kotlíkový guláš i fazolačka, pivo i kofola, mytí kol i teplé sprchy s bazénem, stanování nebo možnost ubytování v privatu. Spousta cen pro vítěze i v tombole a mnoho z nich byly poukazy na ubytování, a tak se zde mnozí brzy zase vrátí za dalšími zážitky.” dočítali sme sa hodnotenie účastníkov na MTBS.cz.

“Moje dojmy z tohtoročného HORALA sú viac než dobré. Organizačne je maratón zvládnutý vynikajúco. Výborné značenie trate, množstvo regulovčíkov na trati, dobré umiestnenie štartu/cieľa a k tomu ako bonus ideálne počasie, no čo viac si môžem priať? Ak to okolnosti dovolia, tak o rok som vo Svite určite znova.” zhodnotil ďalší pretekár spokojný s priebehom maratónu – mtbiker.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *